قوانین سایت

مقدمه :
کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایتست  پوش و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی :
رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول ست پوش می باشد .درانتخاب خود دقت فرمایید وبه راهنمای اندازه ها توجه داشته باشید برای انتخاب سایز.در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های داهاتو مراتب  در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی :
خرید الکترونیکی مانند هر خرید دیگر در جهت سفارش مشتری و نیاز نشان  دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی صورت می گردد.
در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

ثبت سفارش :
کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در ست پوش اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به وب ست پوش می باشد . هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید . انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در وب پوش کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد
تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد ست پوش محفوظ می ماند در همین راستا ست پوش از خریدارن خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و راحت رسیدن محصول به وی اطلاعات. اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند .

دریافت سفارشات :
کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط ست پوش کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن  به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند
و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی ، آب خوردگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش تماس با ما سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

وبه اطلاع میرسانیم خرید کاملا نقدی می باشد اول پرداخت ارسال می شود.

روشهای ارسال :
ارسال محصولات در ست پوش به انتخاب کاربران در زمان ثبت سفارش و به یکی از روش های پست پیشتاز  صورت می پذیرد . در صورتی که کاربر ارسال توسط هر یک از شرکتهای پستی را انتخاب نماید ، مسئولیت تاخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و خست پوش مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت. بدیهی است انتخاب ارسال توسط هریک از شرکت های پستی مذکور به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می گردد . بدیهی است در صورت عدم همکاری هر یک از شرکت های پستی ، ارسال کالا با هماهنگی کاربر توسط سایر شرکت ها انجام می پذیرد .
لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از شرکت های پستی نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند .

مدت زمان تحویل :
ست پوش در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر پیرانشهر و بانه را حداکثر ظرف مدت ۳ الی ۴ روز کاری در اختیار کاربران قرار می دهد همچنین در صورت انتخاب سایر روش های ارسال توسط کاربر مدت زمان ارسال بسته به آن ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

شرایط خرید :

در صورت اطلاع از نوع جنس سفارش داده شده وسایز ان ارسال حداقل در دو روز ضورت می گیرد ودر صورت اطلاع نداشتن با درارتباط بودن باما و راهنمایی از سوی ما وشرح کالا سفارش خود راگرفته ولازم به ذکر است کالای سایت فقط عمده به صورت نقدی می باشد.

جنس که برای شما خریداران ارسال می شود در صورت اشتباه شدن واصل وبدل بودن ان درپی مباحث بین مشتری و فروشنده امکان تعویض وپس گرفتن می باشد.